GARANTİ BAŞARI SINAVI

Ücretsiz "Garanti Başarı Sınavı"na bekliyoruz. 4-5-6-7-8-9-10-11. Sınıflar, 11-12 Ocak 2020 tarihinde yapılacak sınav için "Sınav Giriş Kartı"nızı alınız.

Deneme sınavımızda ilk 20'ye giren öğrencilerimizle Pursaklar Fen Lisesi'ni gezmeye gittik.

Deneme sınavımızda ilk 20'ye giren öğrencilerimizle Pursaklar Fen Lisesi'ni gezmeye gittik.

"Çocuğun başarısında ailenin rolü ve aile içi iletişim"

Eğitimci-yazar Suat Aşcı Hocamız değerli velilerimize, "Çocuğun başarısında ailenin rolü ve aile içi iletişim " konulu çok verimli bir seminer verdi. Velilerimizin yoğun katılımı oldu.Katilan tüm velilerimize ve değerli hocam Suat Aşçı 'ya çok teşekkür ederiz. Her şey öğrencilerimiz için. Onların mutluluğu ve başarısı için.

Sosyal Bilgiler dersinde öğrencilerimizle hem öğrendik hem de eğlendik. Mıne hocamıza çok teşekkür ederiz.

Sosyal Bilgiler dersinde öğrencilerimizle hem öğrendik hem de eğlendik. Mıne hocamıza çok teşekkür ederiz.

Başarı Sınavı

4-5-6-7-8. Sınıflar Sizleri Ücretsiz, İndirimli "Başarı Sınavı"na bekliyoruz. Sınav Giriş Kartınız Kursumuzdan alabilirsiniz.13-14 Ocak 2018

8. Sınıflar İçin Düzenlenen Seminer.

8. Sınıflarımıza TEOG hazırlık, taban puanlar ve ders çalışma teknikleriyle ilgili seminer verilmiştir. Rehber öğretmenimiz Emel YEŞİLOĞLU'na ve öğrencilerimize teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Bowling

Öğrencilerimizle Antares Avm.de bovling oynuyoruz. Yaz kursumuz çok eğlenceli geçiyor.Ogrencilerimizin gulen yüzleri ve gözleri bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor.Cocuklar mutlu olursa dünya mutlu olur.Ogrencilerimiz bizi biz de onları çok seviyoruz.

Gelecek yıla kaydolan öğrencilerimiz için dersler 2 Mayıs 'ta başlıyor.7.siniflarimiza teog derslerimiz basliyor.

Gelecek yila kaydolan ögrencilerimiz için dersler 2 Mayis 'ta basliyor.7.siniflarimiza teog derslerimiz basliyor.

TEOG Sınavıyla ilgili bilgilendirme ve sınava hazırlık sürecinde velilerimize düşen görevler.

12 Mart 2017 Pazar günü Etüt Merkezimiz Konferans salonunda Konusmacilar: Egitim Bilim Uzmani Tülay TASAR

7.sınıflarımızdan 703, 704, 705 gruplarımızla TEOG la ilgili Rehberlik Semineri gerçekleştirdik. 7.sınıf öğrencilerimize Teog dersleri tüm hızıyla devam ediyor.

7.siniflarimizdan 703, 704, 705 gruplarimizla TEOG la ilgili Rehberlik Semineri gerçeklestirdik. 7.sinif ögrencilerimize Teog dersleri tüm hiziyla devam ediyor.

7.siniflarimiz çok çalıştılar ve heyecanla yarıştılar.

7.siniflarimiz çok çalistilar ve heyecanla yaristilar. Nobel Fen Ödülünü kazanan zeka küpü ögrencimiz Berfin Türkoglu nu tebrik eder, katilan tüm ögrencilerimize ve emeklerinden dolayi Fatma Hocamiza tesekkür ederiz

Matematik derslerimizde görsel şölen devam ediyor.

Matematik derslerimizde görsel sölen devam ediyor. Ögrencilerimiz teknolojinin tüm imkanlarindan faydalaniyorlar.Onlar her seyin en güzeline layiktir.

Atasözleri ve Deyimler yarışmamız sonuçlandi👍🏆

Atasözleri ve Deyimler yarismamiz sonuçlandi????1.olan gruptaki ögrencilerimiz Kardelen Akturk , Eminenur Sayan ve Mehmet Mercimek i tebrik eder, katilan tüm ögrencilerimize Türkçe Zümremize tesekkür ederiz ?

Ödüllü Başarı Sınavı

Her yil büyük ilgiyle gerçeklestirdigimiz Ücretsiz, Indirimli, Ödüllü Basari Sinavimiza 3,4,5,6,7 ve 8.sinif Ögrencilerimizi bekliyoruz. Her sinif seviyesinden 1.olan Ögrencilerimize Tablet yada Bisiklet Hediye edecegiz. Ayricaaa , sinava katilan her Ögrencimize Kalemlik Hediye !!! * Sinav Giris Kartinizi Etüt Merkezimizden almayi unutmayin !!!

Masa Tenisi Turnuvası

23.10.2016 Pazar günü 12:00 ve 15:00 da Masa Tenisi Turnuvasi yapilacaktir. Turnuvanin birincisine tablet hediye edilecektir. Katilmak isteyen ögrencilerimiz rehberlik servisine basvurabilirler.

TEOG'ta yine Garanti Etüt başarısını ortaya koyduk.

Bütün bir yil özveriyle çalisan Ögretmenlerimizi, Çocuklariyla birlikte emek veren Velilerimizi ve tabi ki basarinin gerçek sahibi olan tüm 8.sinif Ögrencilerimizi tebrik ederiz. Yeni basari hikayelerine ortak olmak için güçlü kadromuzla biz haziriz, ya siz ?

Yıl Sonu Partisi

Derslerimizi bitirdigimiz son günümuzde gerçeklesen Yil Sonu Partimizde cok eglendik.8.Sinif ögrencilerimizle de vedalastik.Bundan sonraki hayatlarinda da herseyin en guzelini yasasin cocuklarimiz

3 Haziran Cuma Günü BEYPAZARI GEZİSİ.

Gezi Programi: 07:30'da hareket edilecek olup saat 10 civarinda Beypazari Inözü Vadisi "Dostlar Tesisinde" köy kahvaltisi yapilacaktir. Kahvaltinin ardindan Karagöl mevkisindeki oyun alanina gidilecektir. Saat 13:30'da ögle yemegi ardindan "Tarihi Beypazari Çarsisi" ve "Hidirlik Tepesi" Gezilecektir. 18:00'da Ankara'ya geri dönülecektir.

Veli Semineri

Etüt Merkezimizde "Anne, baba - çocuk iletisimi ve çocugunuza problemlerinizi çözmede nasil bir yol izliyorsunuz?" Konulu Veli Semineri yapilacaktir. Tüm Velilerimizi Bekliyoruz. Konusmaci: Egitim Bilim Uzmani Tülay TASAR

Satranç Turnuvamızdan kareler.

Satranç Turnuvamizdan kareler. Turnuvamizin 1.si Efecan Yilmaz'i ve katilan tüm ögrencilerimizi tebrik ederiz.

Masa tenisi turnuvasindan kareler.

masa tenisi turnuvasindan kareler.Katilan butun ögrencilerimizi ve 1.olan ogrencimiz Ahmet Talha Güngör'u tebrik ederiz

Velilerimizle terasımızda kahvaltı yaptık.

Velilerimizle guzel terasimizda yine bir kahvaltida bir araya geldik ve çocuklarimizi konustuk.Katilan Velilerimize Tesekkürler

7 .sınıf velilerimizle öğretmenlerimiz etüt merkezimizin terasında sabah kahvaltısında buluştular.

7 .sinif velilerimizle ögretmenlerimiz etüt merkezimizin terasinda sabah kahvaltisinda bulustular.Ögrencilerimizin durumu ile ilgili samimi bir ortamda degerlendirme yaptilar.Katilan tüm bayan velilerimize ve degerliögretmenlerimize tesekkür ederiz

8/ A-B-C-E Sınıflarımızla mükemmel bir sabah kahvaltısı

8/ A-B-C-E Siniflarimizla mükemmel bir sabah kahvaltisi, 8/ D ve K Siniflarimizla da tika basa doydugumuz ikinci bir ikindi kahvaltisi gerçeklestirdik. TEOG Öncesi azicik eglence hepimize iyi geldi.

Eğitim Bilim Uzmanı Tülay Taşar Velilerimize, Çocuklarımıza Olumlu Davranış Kazandırmanın yollarını anlattı.

Egitim Bilim Uzmani Tülay Tasar Velilerimize, Çocuklarimiza Olumlu Davranis Kazandirmanin yollarini anlatti. Velilerimiz için gerçeklestirdigimiz 'Çocugumuza Olumlu Davranis Kazandirma ve Basari' konulu Seminerimizden kareler...

YAZ KURSU PROGRAMLARI

6 - 17 HAZIRAN ARASI YAZ KURSU PROGRAMLARI DERSLER HAFTA IÇI VE HAFTA SONUNDA YAPILACAKTIR. - * Yaz kursunda da birebir etütlerimiz devam edecektir. - * Piknik, Sinema, Satranç Turnuvasi, Bilgi Yarismasi, Futbol, Tiyatro vb. etkinliklerimiz olacaktir. Tel: 331 29 90

Bilgi ve Genel Kültür Yarışması

6. ve 7.siniflarimizla Bilgi ve Genel Kültür yarismasi yaptik. 1.olan gruptaki ögrencilerimiz önümüzdeki günlerde ödüllerini alacaklar. Katilan bütün ögrencilerimize tesekkür ediyoruz.

SİNEMAYA GİDİYORUZ

20 Aralik Pazar günü PODIUM AVM 'ye DÜGÜN DERNEK -2 Filmine Sinemaya gidiyoruz. Gelmek isteyen ögrencilerimiz en geç 16 Aralik Çarsamba gününe kadar Rehberlik Servisi'ne basvuru yapmalidir.